W poniższym wpisie spróbuję przedstawić wszystkie metody zarabiania w internecie. Mógłbym tutaj napisać jakąś jedną magiczną metodę dotyczącą zarabiania, podać Ci link referencyjny i zarabiać z polecenia, ale po pierwsze nie byłoby to fair w stosunku do Ciebie drogi czytelniku, a po drugie taka jedna magiczna metoda nie istnieje. Najzwyczajniej w świecie nie istnieje. Podam Ci wszystkie znane mi metody zarabiania w internecie, a Ty wybierzesz te odpowiednie dla Ciebie. Z tą wiedzą możemy przebrnąć dalej :-)

Zarabianie w internecie wymaga trochę pracy. Metody zarabiania można podzielić na kilka kategorii. Jednak ja stosuję tutaj wsółczynnik ryzyka do wysokości możliwych zarobków, a więc proporcjonalnie do wzrostu ryzyka w danym biznesie wzrasta również procentowy zysk z inwestycji. Na łamach mojego bloga będę prezentował poszczególne biznesy w sieci oraz opisywał ich działanie.

Metody zarabiania w internecie i ich rodzaje:

 1. Usługi
 2. Produkty cyfrowe
 3. Handel
 4. MLM
 5. Rymek reklamowy
  • RevShare
  • Strony pod reklamy
  • YouTube
 6. BitCoin
 7. Forex
 8. Opcje binarne

Usługi

Od dawien dawna osoby korzystające z internetu zaobserwowały możliwość oferowania swoich usług w sieci i w ten sposób pozyskiwały swoich klientów. Jeszcze lepiej kiedy osoba oferuje usługi, które przez internet wykonuje wtedy cała nasza praca realizowana jest za pomocą internetu. Przykładem może być tworzenie stron internetowych na zlecenie, produktów graficznych, ulotki, banery itd. Liczba zawodów wykonywanych przez internet stale rośnie. Zarabianie w internecie nie jest dla wszystkich, ale wszyscy mogą zarabiać w internecie z odpowiednią wiedzą.

Produkty cyfrowe

Możesz jako dochód pasywny… sas

 

RevShare

Należy do kontrowersyjnej metody zarabiania w internecie. Jedni twierdzą, że tym biznesie nie ma produktu i nie wiadomo co tak naprawdę się sprzedaję i jest to jedno wielkie oszustwo. Drudzy przedstawiają swoje racje. Ale kto w tym sporze wygrywa? Nie będę Cię na siłę przekonywać do tego sposobu zarabiania, ale dowody na duże możliwosci zarobku z programów RevShare są i będą się w sieci się pojawiać. Na początek czym tak naprawdę jest ta metoda.

RevShare

Insert tab 1 content here
Insert tab 2 content here
Insert tab 3 content here